Encyklopedie A-Z

Ř Š Ž Č A B C
D E F G H CH I
J K L M N O P
Q R S T U V W
X Y Z
Filozofie

 /

Kodex aliance
  1. 1Na prvním místě je pro nás vždy zákazník a jeho informovanost, upřednostňujeme otevřený, etický přístup, se zaměřením na kvalitu a možnost přímé komunikace.
  2. 2Upřednostňujeme zboží s jasným původem a seriózní historií značky.
  3. 3Upřednostňujeme složení a funkčnost produktů před jednostranným zaměřením na cenu, množství a chuť.
  4. 4Upřednostňujeme maximální čistotu, jasný původ a ověřenou formu použitých surovin.
  5. 5Upřednostňujeme produkty (kapsle, tobolky, instantní a tekuté formy) s minimalizovaným obsahem balastních aditiv, pojiv a umělých sladidel.
  6. 6V kategorii produktů živočišného původu, upřednostňujeme produkty evropského původu, které obsahují suroviny vyráběné v souladu s evropskými normami.
  7. 7Upřednostňujeme privátní/nezávislé značky před korporátními značkami zaměřenými na mass-marketing.
  8. 8Upřednostňujeme takové značky/výrobce, kteří přispívají ke zvýšení kvality a čistoty životního prostředí.

Konopný protein

Popis: Konopný protein, nejkvalitnější protein pro lidský organismus. Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, vitamíny, minerály, vlákninu, enzymy a antioxidanty. Díky podobné nutriční hodnotě jako je např. ve vejcích, masu nebo mléko, jde o skvělý doplněk pro sportovce, vegany, vegetariány a vyznavače syrové stravy. Bílkoviny, jako takové, jsou velmi důležité při regeneraci a obnově svalů, což podporuje růst svalové hmoty. Vysoký obsah vlákniny, antioxidantů a chlorofylu přispívají k detoxikaci, pročištění a omlazení lidského organismu. Navíc podporuje správnou funkci trávicího systému a je velice dobře stravitelný. Díky vysokému obsahu vlákniny pomáhá při snižování tělesné hmotnosti nebo ustálení přirozeně zdravé váhy těla. Také podporuje metabolismus lidského organismu a snižuje chuť k jídlu tím, že dlouhodobě udržuje pocit sytosti.