Encyklopedie A-Z

Ř Š Ž Č A B C
D E F G H CH I
J K L M N O P
Q R S T U V W
X Y Z
Filozofie

 /

Kodex aliance
  1. 1Na prvním místě je pro nás vždy zákazník a jeho informovanost, upřednostňujeme otevřený, etický přístup, se zaměřením na kvalitu a možnost přímé komunikace.
  2. 2Upřednostňujeme zboží s jasným původem a seriózní historií značky.
  3. 3Upřednostňujeme složení a funkčnost produktů před jednostranným zaměřením na cenu, množství a chuť.
  4. 4Upřednostňujeme maximální čistotu, jasný původ a ověřenou formu použitých surovin.
  5. 5Upřednostňujeme produkty (kapsle, tobolky, instantní a tekuté formy) s minimalizovaným obsahem balastních aditiv, pojiv a umělých sladidel.
  6. 6V kategorii produktů živočišného původu, upřednostňujeme produkty evropského původu, které obsahují suroviny vyráběné v souladu s evropskými normami.
  7. 7Upřednostňujeme privátní/nezávislé značky před korporátními značkami zaměřenými na mass-marketing.
  8. 8Upřednostňujeme takové značky/výrobce, kteří přispívají ke zvýšení kvality a čistoty životního prostředí.

Protein ze slunečnicových semínek

Popis: Kompletní bílkovina, poskytující všechny esenciální aminokyseliny. Výborný proteinový zdroj pro všechny vegetariány a vegany. Za zmínku také stojí zejména vysoká koncentrace tzv. BCAA aminokyselin, leucinu, izoleucinu a valinu, které jsou dobře známy svojí schopností podporovat růst a sílu svalů. Protein je tedy zajímavý nejen pro sportovce, ale také pro starší osoby, kterým může pomoci, společně se cvičením, čelit svalovému úbytku stárnutí. Další výhodou BCAA je podpora produkce oxidu dusnatého, která výživně podporuje vaskulární funkci, mozkovou funkci a funkci zdravých reprodukčních orgánů.