Encyklopedie A-Z

Ř Š Ž Č A B C
D E F G H CH I
J K L M N O P
Q R S T U V W
X Y Z
Filozofie

 /

Kodex aliance
  1. 1Na prvním místě je pro nás vždy zákazník a jeho informovanost, upřednostňujeme otevřený, etický přístup, se zaměřením na kvalitu a možnost přímé komunikace.
  2. 2Upřednostňujeme zboží s jasným původem a seriózní historií značky.
  3. 3Upřednostňujeme složení a funkčnost produktů před jednostranným zaměřením na cenu, množství a chuť.
  4. 4Upřednostňujeme maximální čistotu, jasný původ a ověřenou formu použitých surovin.
  5. 5Upřednostňujeme produkty (kapsle, tobolky, instantní a tekuté formy) s minimalizovaným obsahem balastních aditiv, pojiv a umělých sladidel.
  6. 6V kategorii produktů živočišného původu, upřednostňujeme produkty evropského původu, které obsahují suroviny vyráběné v souladu s evropskými normami.
  7. 7Upřednostňujeme privátní/nezávislé značky před korporátními značkami zaměřenými na mass-marketing.
  8. 8Upřednostňujeme takové značky/výrobce, kteří přispívají ke zvýšení kvality a čistoty životního prostředí.

Suma

Popis: Suma neboli brazilský ženšen je popínavá rostlina, která se vyskytuje v Jižní Americe, především v amazonském pralese. Místní domorodci ji používají pro její adaptogenní a ergogenní působení, označují ji jako „para tudo“, což znamená „proti všemu“. Kořen sumy obsahuje 19 aminokyselin, stopové prvky, zinek, hořčík, železo, germanium, vitamíny B1, B2, A, K1, K2, E, steroidní glykosidy, rostlinné steroly, steroidní saponiny, nortripeny, kyselinu pfaffiovou. Suma je silný adaptogen, který pomáhá tělu zvládat fyzickou i psychickou zátěž, používá se jako bylinné tonikum. Suma je skvělým zdrojem beta-ekdysteronu, který přispívá k lepší fyzické kondici, nárůstu svalové hmoty a rychlejší regeneraci po tréninku.