Encyklopedie A-Z

Ř Š Ž Č A B C
D E F G H CH I
J K L M N O P
Q R S T U V W
X Y Z
Filozofie

 /

Kodex aliance
  1. 1Na prvním místě je pro nás vždy zákazník a jeho informovanost, upřednostňujeme otevřený, etický přístup, se zaměřením na kvalitu a možnost přímé komunikace.
  2. 2Upřednostňujeme zboží s jasným původem a seriózní historií značky.
  3. 3Upřednostňujeme složení a funkčnost produktů před jednostranným zaměřením na cenu, množství a chuť.
  4. 4Upřednostňujeme maximální čistotu, jasný původ a ověřenou formu použitých surovin.
  5. 5Upřednostňujeme produkty (kapsle, tobolky, instantní a tekuté formy) s minimalizovaným obsahem balastních aditiv, pojiv a umělých sladidel.
  6. 6V kategorii produktů živočišného původu, upřednostňujeme produkty evropského původu, které obsahují suroviny vyráběné v souladu s evropskými normami.
  7. 7Upřednostňujeme privátní/nezávislé značky před korporátními značkami zaměřenými na mass-marketing.
  8. 8Upřednostňujeme takové značky/výrobce, kteří přispívají ke zvýšení kvality a čistoty životního prostředí.

Slunečnicové semínko

Popis: Slunečnicové semínko, zdroj všech živin (vitamínů, minerálů a esenciálních olejů) potřebných pro lidský organismus. Díky vysokému obsahu vitamínu E a kyseliny listové, konzumace slunečnicového semínka podporuje kardiovaskulární systém. Pomáhá snížit riziko srdečních chorob, diabetu, artritidy a rakoviny, ale také hladiny cholesterolu. Semínko je lehce stravitelné, dobré pro trávení a zdraví mozku. Jde o silný antioxidant. Mnoho atletů využívá slunečnicové semínko jako dobrý a rychlý zdroj energie, díky vysokému množství proteinů a karbohydrátů. Posiluje kosti a svaly, zdravý růst vlasů a nehtů. Slunečnicové semínko je také vhodné pro těhotné, díky kyselině listové, podporuje růst a vývoj plodu. Pomoc je také prokazatelná při stresu, nervozitě, depresi a nespavosti. Díky svému bohatému složení je také vhodné pro anemiky.