Encyklopedie A-Z

Ř Š Ž Č A B C
D E F G H CH I
J K L M N O P
Q R S T U V W
X Y Z
Filozofie

 /

Kodex aliance
  1. 1Na prvním místě je pro nás vždy zákazník a jeho informovanost, upřednostňujeme otevřený, etický přístup, se zaměřením na kvalitu a možnost přímé komunikace.
  2. 2Upřednostňujeme zboží s jasným původem a seriózní historií značky.
  3. 3Upřednostňujeme složení a funkčnost produktů před jednostranným zaměřením na cenu, množství a chuť.
  4. 4Upřednostňujeme maximální čistotu, jasný původ a ověřenou formu použitých surovin.
  5. 5Upřednostňujeme produkty (kapsle, tobolky, instantní a tekuté formy) s minimalizovaným obsahem balastních aditiv, pojiv a umělých sladidel.
  6. 6V kategorii produktů živočišného původu, upřednostňujeme produkty evropského původu, které obsahují suroviny vyráběné v souladu s evropskými normami.
  7. 7Upřednostňujeme privátní/nezávislé značky před korporátními značkami zaměřenými na mass-marketing.
  8. 8Upřednostňujeme takové značky/výrobce, kteří přispívají ke zvýšení kvality a čistoty životního prostředí.

Esenciální olej z pomeranče

Blahodárné protizánětlivé a antiseptické vlastnosti. Tento olej dokáže tělu pomoci zevně i vnitřně. Pomáhá na kůži snižovat záněty (př. akné), ale také klidnit bolesti a křeče svalů. Příjem pomerančového oleje může pomoci redukovat nebo také předcházet plynatosti či zažívacím potížím. Mimoto patří tento olej také mezi diuretika, tedy podporuje močení. Jeho přírodní dezinfekční účinky jsou zase užitečné pro ošetření drobných ran. Má také mírné afrodiziakální účinky, tudíž může pomáhat léčit i problémy jako je frigidita, erektilní problémy, impotence, ztráta zájmu o sex a snížené libido. Lidmi může být užíván také jako mírné sedativum, které má klidnící účinky, kdy uvolňuje mysl po náročném dnu a navozuje lepší spánek.